Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit – Lajmi.net
Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:23, 13 June 2018
Pushimet luksoze tashmë kanë filluar për të gjithë yjet shqiptare.

Duke qenë se tani fillon sezona e verës dhe artistët shqiptarë kanë mbrëmje dhe koncerte të shumta, disa prej tyre kanë filluar të bëjnë pushimet më herët, shkruan lajmi net.

Së fundmi është Andrra Destani, e cila ka publikuar pamje nga vendi ku gjendet së bashku me bashkëshortin, Sinan Hoxhën.

Siç shihet edhe këta janë duke kaluar momente tejet të lumtura ku pranë tyre padyshim se është edhe djali, Ansi.

Sinani është goxha aktiv në mbrëmje muzikore, madje lirshëm mund të thuhet se është i pranishëm edhe në ahengje familjare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO