Pamje brenda dhomës së zhveshjes së Nurmagomedov, shikoni festimin e tij – Lajmi.net
Pamje brenda dhomës së zhveshjes së Nurmagomedov, shikoni festimin e tij
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:34, 12 October 2018
Khabib Nurmagomedov – Connor McGregor është një nga ndeshjet më të diskutuara viteve të fundit.

Këtë takim e fitoi rusi, i cili ishte i pa mëshirshëm ndaj skocezit McGregor.

Ndeshja mes tyre zgjati edhe pas gongut të fundit, kur ekipi i Nurmagomedov sulmoi ekipin e McGregorit.

Situata eskaloi dhe ngjarja që ndodhi zuri kryefaqet e medieve botërore.

Por, interesant ishte edhe festimi i Khabib menjëhere pas kthimit në dhomat e zhveshjes. Rusi dukej më shumë se i lumtur për fitoren e tij. /Lajmi.net/

Shikoni pamjet:


 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO