Pak para dasmës, babai i Meghan shtrihet në spital në gjendje të rëndë – Lajmi.net
Pak para dasmës, babai i Meghan shtrihet në spital në gjendje të rëndë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:08, 17 May 2018
Babai i Meghan Markle, Thomas nuk do të jetë i pranishëm në dasmën mbretërore, pasi do t’i nënshtrohet një operacioni ne zemër.

Kjo periudhë përpara dasmës të së bijës ka qenë shumë stresuese për Thomas, dhe ai ndihet shumë keq që nuk do ta shoqërojë Meghan drejt altarit. Thomas, pësoi një goditje në zemër, 7 ditë më parë kur vëllai i Meghan, i shkroi një letër princit Harry, ku i kërkonte atij të mos martohej me aktoren.

Sipas Marie Claire, Meghan dhe princi Harry janë shumë të shqetësuar për Thomas, dhe po e ndihmojnë në këto momente aspak të lehta, edhe pse raportet e tij me Meghan nuk janë shumë të mira.lapsi

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO