Pak ditë pas dasmës Besniku i kthehet ‘dashnisë’ së parë – Lajmi.net
Pak ditë pas dasmës Besniku i kthehet ‘dashnisë’ së parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:30, 12 October 2017
Këngëtari i njohur, Besnik Qaka nga grupi NRG Band si duket është duke u angazhuar për një projekt të ri muzikor.

Këtë e dëshmon fotografia e publikuar nga vetë ai në Instastory ku shihet se ia ka mësyrë kësaj pune, shkruan lajmi.net

Ai dhe tashmë gruaja e tij Lolita, dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë me date 30 të muajit të kaluar ndërsa jo shumë ditë pas dasmës ai është rikthyer te dashnia e tij e parë, kënga.

Besniku njihet për zërin e tij karakteristik dhe performancat e shkëlqyera që i solli ndër vite, e fansat sigurisht se mezi po presin t’u servohet projekti i ri muzikor i cili nuk mund të ketë dyshime se do të jetë ‘hit’./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Besnik Qaka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2