Pajaziti: LDK mos t’i terrorizoj qytetarët, nëse ka fakte le t’i dorëzoj në Prokurori (Video) – Lajmi.net
Pajaziti: LDK mos t’i terrorizoj qytetarët, nëse ka fakte le t’i dorëzoj në Prokurori (Video)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:38, 20 March 2017
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale.

“Deklarata të tilla nga një parti në pushtet tingëllojnë si retorike, politike dhe elektorale, sepse vijnë prej një partie që është në pushtet”, ka thënë Pajaziti për emisionin ‘Rrokum Roll’.

Ai konsideron se nuk duhet të ‘terrorizohen’ qytetarët me deklarata të tilla në këtë kohë dhe vlerëson se faktet për ato vrasje duhet të dorëzohen në Prokurori./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: LDK, Prokurori, Vrasjet, Zenun Pajaziti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals