Paguan rreth 3 mijë dollarë për dasëm, por ajo që sheh e bën të shpërthejë në – Lajmi.net
Paguan rreth 3 mijë dollarë për dasëm, por ajo që sheh e bën të shpërthejë në
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:46, 8 August 2017
Do të duhej të ishte dita më e bukur dhe e paharruar, por asgjë nuk shkoi si duhet për këtë nuse.

Nusja Cher Austin ëndërroi për një dasmë madhështore, por sapo hyri dhe pa sallën e dasmën së saj, ajo shpërtheu në lot, transmeton portali arbresh.info

Ajo që kishte pritur dhe ajo që i ishte prezentuar ishte një dështim total për ditën më të bukur të jetës së saj.

Austin, 32 vjeç, dhe bashkëshorti i saj, Robert, 28 vjeç, bëjnë pjesë në mesin e atyre çifteve që u besuan reklamave që prezentohen nga hotelet.

Ngjarja që ka ndodhur në Manchestër, ka zhgënjyer rreth 600 mysafirë që ishin të pranishëm në dasëm.

Nusja ka treguar për mediat e Britanisë se ka paguar rreth 3000 dollarë vetëm për zbukurimet e sallës./Arbresh.info

42ff70d500000578-4764566-image-m-39_1501975516252

Michelle Hargreaves - Forever Occasions Wedding Fraud story ***INTERNET IMAGE TAKEN FROM bridebook.co.uk/wedding-planners-toastmasters-celebrants/forever-occasions-radcliffe-greater-manchester-csOBXrLxYZ***
Fjalët kyçe: 3 nije dollar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble