Pacolli takon sot ministren kroate për Punë të Jashtme – Lajmi.net
Pacolli takon sot ministren kroate për Punë të Jashtme
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 7:50, 14 March 2018
Behgjet Pacolli
Behgjet Pacolli
Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli do ta takojë sot homologen e tij nga Kroacia, Marija Pejqinoviq-Buriq.

Takimi mbahet në ora 09:30.

Pacolli dhe Pejqinoviq-Buriq do të mbajnë një konferencë të përbashkët për media në ora 10:30.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper