Pa pikë turpi këngëtarja ua zbulon gjoksin publikut gjatë performancës (Foto+16) – Lajmi.net
Pa pikë turpi këngëtarja ua zbulon gjoksin publikut gjatë performancës (Foto+16)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:26, 20 March 2017
Këngëtarja suedeze Tove Lo është e njohur për performancat e saj të guximshme dhe nuk kishte se si të ndodhte ndryshe në koncertin e saj në Manchester.

29-vjeçarja ngriti bluzën duke nxjerrë gjoksin zbuluar, duke shokuar audiencën në O2 Ritz. Ajo kishte veshur një T-shirt të shkurtër, streçe lëkurë dhe geta rrjetë të zeza. Këngëtarja bjonde hoqi këpucët dhe nuk vonoi edhe të ngrinte bluzën, mes brohorimave të publikut.

Vetëm muajin e kaluar, Tove nxorri gjoksin teksa performonte në skenë në House of Blues në Boston./Tch/

 

 

Fjalët kyçe: tove lo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy