Pa internet apo pa miq, cila do të ishte zgjedhja juaj? (Video) – Lajmi.net
Pa internet apo pa miq, cila do të ishte zgjedhja juaj? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunKuize 19:06, 27 February 2017
Jeta na sprovon me shumë zgjedhje.

Sfida jonë është të kuptuarit e drejtë të zgjidhjeve që na dalin përpara dhe zgjedhjes së tyre të drejtë, shkruan lajmi.net

Në pyetjet më të vështira që janë bërë ndonjëherë, kjo ju sprovon më së shumti personalitetin tuaj.

Të jeni pa miq, apo pa internet, cilën do ta zgjedhnit? Kjo dhe pyetjet tjera janë bërë për ju, përgjigjuni ngadalë dhe në fund kuptoni arsyen. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Internet, Kuiz, Miq

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3