Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, kjo vajzë shokoi gjithkënd me talentin e saj! (Video) – Lajmi.net
Pa duar dhe me këmbë të çrregullta, kjo vajzë shokoi gjithkënd me talentin e saj! (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:22, 19 March 2017
Është pa duar dhe me këmbë të çrregulluara.

Por, ajo është në gjendje të luajë piano në mënyrë të mrekullueshme, por përveç kësaj, ajo mahniti të gjithë me zërin e saj, shkruan lajmi.net

Ajo arriti t’i bëjë publikun dhe jurinë të qajnë me performancën e fuqishme që bëri.

Shikoni videon dhe do të bindeni për këtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Pa duar, publiku, shok, vajze, Zeri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool