Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (FOTO) – Lajmi.net
Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:51, 17 July 2017
Skuadra e Arsenalit ka mbërritur në Kinë për turin përgatitor.

Mesut Ozil ka postuar një fotografi në Facebook nga Kina, me Granit Xhakën dhe lojtarin e ardhur te Arsenal nga Schalke, Sead Kolasinac.

“Mirëmëngjesi Evropë, mirëmbrëma Shangahi”, ka shkruar Ozil.

Ai tutje shton se ka dalë për darkë me Xhakën dhe Kolasinac./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Granit Xhaka, Mesut Ozil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown