Ozil befason të gjithë me vendimin e ri për të ardhmen – Lajmi.net
Ozil befason të gjithë me vendimin e ri për të ardhmen
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:44, 6 December 2017
Megjithatë, raportet e reja tregojnë se ka ende shpresë se Ozil mund ta rinovojë kontratën për tri vitet e ardhshme.

Klubi i Arsenalit nuk dorëzohet për Mesut Ozil.

Fituesi i Kupës së Botës me Gjermaninë mbetet pa kontratë në vitin e ardhshëm dhe pritet të largohet me parametra zero.

Thuhet se klubi londinez është dorëzuar për 29-vjeçarin, teksa ia kanë lejuar atij largimin.

Megjithatë, raportet e reja tregojnë se ka ende shpresë se Ozil mund ta rinovojë kontratën për tri vitet e ardhshme.

Mediat angleze shkruajnë se ka pasur një kthesë dramatike së fundmi në këto bisedime për kontratën e re. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mesut Ozil

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3