Oriola Marashi shfaqet seksi në klipin e ri të Noizyt – Lajmi.net
Oriola Marashi shfaqet seksi në klipin e ri të Noizyt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:20, 7 August 2018
Reperi shqiptar, Noizy ka sjell këngën e re.

“Peace&Love”, titullohet projekti i ri i Noizyt në të cilin shfaqet edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi, shkruan lajmi net.

Marashi vjen tejet në formë në klipin e Noizyt, e cila vë në pah asetet e bujshme trupore të realizuar në një bregdet shqiptar.

Oriola tashmë është antare e labelit “OTR”, e cila po vazhdon të jetë e pranishme, pothuajse në çdo projekt të reperit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO