Orendi të mahnitshme të krijuara nga prodhuesit e veturave (Foto) – Lajmi.net
Orendi të mahnitshme të krijuara nga prodhuesit e veturave (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 1:21, 18 April 2017
Dashamirësit e markave të veturave të njohura botërore, kanë dëshirë edhe në ambientet ku jetojnë, të kenë pjesë nga modelet që pëlqejnë.

Prej peshqirëve me logo, parfumit, kapelës, deri te divanet dhe shtretërit, të gjitha këto mund të blihen nga krijuesit e super-makinave, transmeton Telegrafi.

Karrige nga Ferrari, apo shtrat dhe divan nga Aston Martin, janë disa nga ofertat më të reja në treg.

Më poshtë mund të shihni disa nga orenditë, që janë prezantuar së fundmi dhe kanë kualitetin dhe rehatinë si të një enterieri luksoz makinës.

Fjalët kyçe: Makinat, mobilje, orendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2