Orari i ndeshjeve të Juventusit dhe Realit para finales në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Orari i ndeshjeve të Juventusit dhe Realit para finales në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 14:58, 13 May 2017
Juventus dhe Real Madrid kanë edhe disa ndeshje për të zhvilluara para duelit mes vete në finalen e Ligës së Kampionëve.

Orari i Juventusit: 

14/05: Roma v Juventus, Serie A
17/05: Juventus v Lazio, Coppa Italia final
21/05: Juventus v Crotone, Serie A
28/05: Bologna v Juventus, Serie A
03/06: Juventus v Real Madrid, UEFA Champions League final

Orari i Real Madridit

14/05: Real Madrid v Sevilla, Liga
17/05: Celta Vigo v Real Madrid, Liga
21/05: Málaga v Real Madrid, Liga
03/06: Juventus v Real Madrid, UEFA Champions League final

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper