Orari i ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Kosovës – Lajmi.net
Orari i ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Kosovës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:21, 16 April 2018
Të mërkurën, Vushtrria e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Këtë mesjavë do të do të zhvillohen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të DigitAlb Kupës së Kosovës.

Të mërkurën, Vushtrria e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, tekse Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

E mërkurë:

Vushtrria – Prishtina (15:00)

Vëllaznimi – Drenica (15:00)

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy