Orari i fazës së tretë të Vala Superligës së Kosovës (FOTO) – Lajmi.net
Orari i fazës së tretë të Vala Superligës së Kosovës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 17:20, 19 March 2017
Sot është mbyllur faza e dytë e elitës së futbollit kosovar dhe që nga xhiroja e ardhshme, kampionatit futet në fazën e tretë.

Redaksia e Gazetës Olle ka përpiluar orarin e ndeshjeve për 11 xhirot e mbetura deri në fund të kampionatit.

Më poshtë i keni çiftet komplete, të cilat sjellin sfidën Trepça ’89-Feronikeli në xhiron e fundit të kampionatit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Superliga e Kosovës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3