Operohet Ghoulam, ja kur do të kthehet te Napoli – Lajmi.net
Operohet Ghoulam, ja kur do të kthehet te Napoli
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:01, 10 February 2018
Napoli ka sqaruar se intervenimi ka qenë i suksesshëm për Fouzzi Ghoulam.

Faouzzi Ghoulam ka pësuar një lëndim të ri.

Mbrojtësi i Napolit është operuar sërish në Villa Stuart nga profesori Mariano pas një frakture në një asht të këmbës së djathtë.

Napoli ka sqaruar se intervenimi ka qenë i suksesshëm, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, futbollisti do të vlerësohet pas 15 ditësh në lidhje me rikthimin e tij në fushë pas një muaji. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO