OnePlus promovon lansimin e 5T, vjen më 16 nëntor – Lajmi.net
OnePlus promovon lansimin e 5T, vjen më 16 nëntor
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:19, 7 November 2017
Gjatë dy javëve të fundit, OnePlus ka qenë aktive duke promovuar telefonin e ardhshëm OnePlus 5T, duke u përqëndruar në karakteristika si modaliteti i portreteve të pajisjes dhe portin e kufjeve.

Sot kompania kineze ka lëshuar një tjetër informatë ngacmuese, kësaj radhe i ka kushtuar kohë vendndodhjes ku do të zbulohet modeli më i ri i telefonit të saj.

Kompania publikoi një foto nga Manhattan, duke na pyetur të qëllojmë se cili qytet po sjell lansimin e OnePlus 5T, duke sugjeruar qartë se do të jetë Nju Jork.

OnePlus 5T pritet të debutojë javën e ardhshme më 16 nëntor. /Telegrafi/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown