Olympique Marseille – Atletico Madrid, formacionet e finales në Europa League – Lajmi.net
Olympique Marseille – Atletico Madrid, formacionet e finales në Europa League
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 7:05, 16 May 2018
Finalja e Europa League zhvillohet sonte mes Olympique Marseille dhe Atletico Madrid.

Olympique Marseille dhe Atletico Madrid takohen sonte në finalen e Europa League.

Ekipi francez dhe ai spanjoll ndeshen në finalen e trofeut të parë evropian, të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

“Sky” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Olympique Marseille (4-2-3-1): Pelé; Sarr, Rami, Gustavo, Amavi; Lopez, Sanson; Thauvin, Ocampos, Payet; N’Jie.

Atletico Madrid (4-4-2): Oblak; Partey, Savic, Godin, Lucas Hernandez; Correa, Saul, Gabi, Koke; Griezmann, Diego Costa.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO