Olympiacos – Juventus, vjen goli i parë – Lajmi.net
Olympiacos – Juventus, vjen goli i parë
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 21:02, 5 December 2017
.

Vjen goli i parë në ndeshjen mes Olympiacos dhe Juventus.

Italianë kanë kaluar në epërsi me golin e Juan Cuadrados.

Kolumbiani realizoi nga afërsia. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juan Cuadrado, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble