Olti Curri tallet me Klaudia Pepën – Lajmi.net
Olti Curri tallet me Klaudia Pepën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:57, 6 December 2018
Klaudia Pepa dhe Bora Zemani janë dy prezantueset e ‘’Këngës Magjike’’.

Prezantueset e edicionit të sivjetmë të ‘’Këngës Magjike’’ përkrah Ardit Gjebresë janë Klaudia Pepa dhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë në natën e parë gjysmëfinale të dyja janë veshur provokative, kështu duke rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Mirëpo një nga paraqitjet e Klaudias mbrëmë nuk i ka ikur Olti Currit i cili është tallur me të./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO