Ofertë nga Real Madrid, ja çfarë bën Icardi në pushime – Lajmi.net
Ofertë nga Real Madrid, ja çfarë bën Icardi në pushime
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:44, 11 January 2018
Mauro Icardi po shijon disa ditë pushimi në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Uanda Nara.

Interi po kalon një moment krize dhe rrezikon të dështojë sezoni, por për këtë nuk duket se i bëhet shumë vonë sulmuesit argjentinas të zikaltërve, Mauro Icardit.

Ky i fundit po shijon disa ditë pushimi në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Uanda Nara.

Çifti duket mjaft i lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku nuk mungojnë puthjet pasionante apo edhe fotot e nxehtanëpër rrjetet sociale.

Për Icardin ditët e fundit është përfolur një kalim i mundshëm te Real Madridi dhe ndoshta para kësaj aventure, sulmuesi ka vendosur që të rikuperojë disa energji pozitive para këtij transferimi.

 

Fjalët kyçe: Inter, Mauro Icardi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown