Ofertë e re për Donnarumman, 50 milionë euro nga Premierliga – Lajmi.net
Ofertë e re për Donnarumman, 50 milionë euro nga Premierliga
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:23, 13 June 2018
"The Sun" raporton se Chelsea ka ofruar 50 milionë euro për blerjen e Gianluigi Donnarumas nga Milan.

Milan ka një ofertë të re për shitjen e portierit Gianluigi Donnarumma.

“The Sun” raporton se Chelsea ka ofruar 50 milionë euro për blerjen e portierit italian.

Po ashtu, “Blues” i kanë dhënë Milanit edhe variantën tjetër të shkëmbimit me sulmuesin Alvaro Morata, përcjell “lajmi.net”.

Morata është pranë largimit nga Chelsea, dhe mund të jetë futbollist i nevojshëm nga Milan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO