Ofertë e jashtëzakonshme e Fitnesit Fivestar për vetëm 59 euro në vit – Lajmi.net
Ofertë e jashtëzakonshme e Fitnesit Fivestar për vetëm 59 euro në vit
Autori: Lajmi.net FitLajmeLifestyle 16:37, 10 March 2017
Fivestar Fitness vazhdon t’i befasoj konsumatorët e rinj me super-oferta. Qendra e fitnesit më e madhja në vend e cila tashmë është shtrirë në pjesën më të madhe të Kosovës, ka nisur një kampanjë të re.

Bëhet fjalë për një ofertë të jashtëzakonshme prej vetëm 59 eurosh në vit. Kjo ofertë e cila fillon më 13 mars dhe zgjatë deri më 14 mars, pra 48 orë, përfshinë qytetet Fushë Kosovë, Ferizaj dhe Prizren.

Të kujtojmë se janë vetëm 200 oferta për secilin nga këto tri qytete, ndërsa personi i 100-t që merr ofertën do ta ketë një viti falas.

Pra, nëse keni vendosur të keni shëndet dhe trup të përkryer, atëherë për vetëm 59 euro në vit këtë mund ta bëni në Fitnesin Fivestar. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown