Ofendimi i Ronaldos ndaj meksikanëve mbrëmë, sot bëhet hit në internet (VIDEO) – Lajmi.net
Ofendimi i Ronaldos ndaj meksikanëve mbrëmë, sot bëhet hit në internet (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:14, 19 June 2017
Cristiano Ronaldo shfaqet gjithkund protagonist në mediat ndërkombëtare.

Portugezi nuk shënoi në barazimin 2:2 me Meksikën, teksa dhuroi vetëm një asist, por në fund u zgjodh lojtari i ndeshjes nga FIFA.

Një bisedë mes tij dhe Pepe ka bërë bujë në mediat botërore.

“Ehh, ata janë shumë të këqij, ata janë shumë të këqij”, – i thotë Ronaldo Pepes në fillim të pjesës së dytë, frazë që nuk dihet ende për çfarë arsye ta ketë thënë portugezi.

Dy janë hipotezat që ngrenë mediat berike: Ose për drejtuesit e Realit, ose për kundërshtarët (Meksikën).

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO