O’Connell pytet se a do të bëhet mirë në Kosovë, kështu përgjigjet – Lajmi.net
O’Connell pytet se a do të bëhet mirë në Kosovë, kështu përgjigjet
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:03, 17 April 2018
Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell ka filluar sesionin e zakonshëm me pyetje-përgjigje në llogarinë e tij në Facebook.

O’Connell i është përgjigjur shumë pyetjeve të qytetarëve lidhur me politikat vendore dhe politikat e Britanisë së Madhe kundrejt Kosovës

Një ndër komentuesit ka pasur një pyetje të thjeshtë për ambasadorin, duke e pyetur “a bahët mirë najherë n’këtë vend?”, shkruan insajderi.

Ndërsa, ambasadori brenda pak minutash ia ka kthyer përgjigjen qytetarit.

“Vetëm me punë dhe angazhimin e qytetarëve të Kosovës – unë besoj në fuqinë e tyre”, ka shkruar ai.

O’Connell do t’i përgjigjet pyetjeve të qytetarëve kosovarë deri në orën 12:00.

 

Fjalët kyçe: O'Connell, pyetje ne facebook

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master