“O jaran” coveri më i ri i Mirsa Kërqelit – Lajmi.net
“O jaran” coveri më i ri i Mirsa Kërqelit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:00, 7 August 2018
Pas një kohe të gjatë, Mirsa Kërqeli është rikthyer me projekte muzikore të reja.

Ajo ditë më parë publikoi coverin e parë në duet me Butrint Rashitin, kurse tani ka sjell coverin e radhës, shkruan lajmi net.

“O jaran”, mban titullin kënga e re cover e Mirsës e punuar nga UrbanGraphics. Ajo po ashtu, përveç këtyre në vazhdim vjen edhe me këngë të reja.

Kujtojmë që Mirsa është e martuar dhe gëzon një familje tejet të lumtur dhe të shëndoshë, e cila tash e disa vite jeton në Kanadë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO