Nxjerr asetet tërësisht, Bebe Rexha ‘çmend’ fansat me foton e fundit – Lajmi.net
Nxjerr asetet tërësisht, Bebe Rexha ‘çmend’ fansat me foton e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:44, 9 November 2018
Komentohet vazhdimisht për format trupore të saj.

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha përflitet gjithnjë në mediat rozë për paraqitjet e zjarrta që bën, shkruan lajmi.net

Mbrëmë ajo ishte prezente në shfaqjen e “Victoria’s Secret Fashion Show”, e cila për pak sa nuk zbuloi pjesët intime.

Dhe tani, Rexha ka bërë që mediat të shkruajnë sërish për të…

Në imazhin e fundit Bebe nxjerr komplet gjoksin, e që lirshëm mund të thuhet se nuk lë vend as për imagjinatë.

Rexha njihet për linjat trupore të kolme të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Puberty. @viviennewestwood

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO