Nusja ‘theu’ traditat, martohet me fustan të zi (Foto) – Lajmi.net
Nusja ‘theu’ traditat, martohet me fustan të zi (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:32, 12 September 2017
Siç e do zakoni, në të gjitha vendet e botës nuset në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre vishen me fustan të bardhë.

Çdo vajzë ëndërron ta shoh një ditë veten të veshur me fustan të bardhë, por tashmë duket që trendi do të ndryshojë, shkruan lajmi.net.

Në një dasmë, Nusja kishte veshur fustanin e dasmës me ngjyrë të zezë, veprim ky që bëri të marrë vëmendjen në shumë vende të botës.

Çifti Arnaldo dhe Ivy  dukeshin për mrekulli, të gjithë të pranishmit përfshirë edhe dhëndrin ishin veshur me të bardha, kurse nsuja kishte vendosur të vishet me fustanin e zi.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi nga kjo dasmë, të cilat i shpërndau në rrjete sociale këngëtarja, producentja dhe aktorja Maja Salvador. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Nusja me fustan të zi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals