Nusja shkon në dasmë me certifikatë virgjërie – Lajmi.net
Nusja shkon në dasmë me certifikatë virgjërie
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 1:21, 5 May 2017
Për disa njerëz, ideja e për të kryer marrëdhënie seksuale vetëm pasi të martohen mund t’iu duket “modë e vjetruar”. Por, jo të gjithë mendojnë kështu, pasi ndodh që ditën e dasmës t’i prezantohesh babait me “certifikatën e pastërtisë”.

Brelyn Freeman, tani Bowman i dha dokumentin të atit të saj, ku i tregon se ajo është e virgjër. Dokumenti është firmosur nga vetë nusja dhe gjinekologu i saj që ka bërë ekzaminimin për të vërtetuar virgjërinë.

Në certifikatë konfirmohej se “cipa e saj e virgjërisë” ishte e paprekur, duke cituar një pasazh të Biblës, që disa të krishterë e interpretojnë si udhëzim për të mos bërë seks para martesës.

Ajo ka publikuar certifikatën në rrjetin social “Instagram” dhe shkruan: “Ne kishim vendosur që të mos kryenim marrëdhënie seksuale deri ditën kur do të martoheshim”.

Ndërkohë, ata që panë postimin e Bowman e kritikuan. Disa e kanë konsideruar të çuditshme zgjedhjen e saj për të ndarë detaje kaq intime të jetës seksuale me të atin./Express/

Fjalët kyçe: Martesa, virgjeria

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool