Nusja rrihet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka (VIDEO +16) – Lajmi.net
Nusja rrihet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka (VIDEO +16)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 22:15, 26 July 2017
Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpra e shpesh herë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Fjalët kyçe: nusja, vjehrra

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool