Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video) – Lajmi.net
Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:22, 11 September 2017
Nocole Tafoya nga Miçigani i Shteteve të Bashkuara, ka mbetur e befasuar kur shoqëruesja e saj Mandii, ia ka sjellë dy lama.

Derisa po bëhej gati të realizonte fotografitë e martesës së bashku me bashkëshortin e ardhshëm, pas krahëve i ishin sjellë kafshët e saj të preferuara, transmeton Telegrafi.

“Është e fiksuar pas lamave, prej çantave deri te lapsat dhe gjërat tjera që ka në shtëpi, mbajnë edhe një figurë të kësaj gjallese”, kanë thënë një familjar i saj lidhur me rastin.

Më poshtë mund të shihni momentin, kur ajo kthen kokën dhe sheh gjallesat, vetëm pak para se të nisej për në altar.

Fjalët kyçe: nusja, shoqëruesja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball