Nuk u ftua nga Kosova dhe Shqipëria, futbollisti kosovar zgjedh Maqedoninë (VIDEO) – Lajmi.net
Nuk u ftua nga Kosova dhe Shqipëria, futbollisti kosovar zgjedh Maqedoninë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:03, 17 April 2017
Futbollisti kosovar, Suad Sahiti, i cili nuk u ftua as nga Kosova e as nga Shqipëria, ka zgjedhur Maqedoninë. Shikoni prononcimin e tij për "KTV".

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Suad Sahiti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper