Nuk përmbahet Besi, ja çfarë i bën Xhensilës në publik (Foto) – Lajmi.net
Nuk përmbahet Besi, ja çfarë i bën Xhensilës në publik (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:37, 13 August 2017
Çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po i shijojnë ditët e fundit të beqarisë, pasi data e martesës u është afruar.

Në një video që Xhensila ka publikuar në rrjete sociale, shihet Besi teksa nuk përmbahet dhe e puthë atë, shkruan lajmi.net.

Çifti dukeshin të dashuruar si në ditën e parë, derisa Besi i dhuronte puthje romantike asaj.

Ata këto ditë po merren me finalizimin e përgatitjeve rreth dasmëse, e cila pritet të bëhet me 1 shtator. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bes Kallaku, Xhnesila

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble