Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (Foto) – Lajmi.net
Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:39, 13 September 2017
Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen.

E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net

Ajo mbrëmë në Instagram ka hedhur një foto nga dasma e motrës së saj, ku shihet me gjoks pothuajse jashtë.

E një foto të ngjashme ajo e ka hedhur edhe sot… Luana dukej bombastike dhe tejet seksi! Këtë foto nuk duhet humbur pa e parë./Lajmi.net/

💜

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels