Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit (FOTO) – Lajmi.net
Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:08, 10 August 2017
Manchester United do të ndërhyjë sërish në tregun e transferimeve.

Jose Mourinho u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës t’ia sjellin një mbrojtës të krahut të majtë, duke mos qenë i kënaqur me Luke Shaw dhe Blind.

Dëshira e portugezit është Danny Rose i Tottenhamit.

Rose në sezonin e kaluar regjistroi paraqitje të mira për Tottenhamin, duke e ndihmuar për të zënë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Danny Rose, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush