Nuk mund të mungojë flamuri shqiptar në finalen Real – United (FOTO) – Lajmi.net
Nuk mund të mungojë flamuri shqiptar në finalen Real – United (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:14, 8 August 2017
Në finalen e Superkupës mes Real Madridit dhe Manchester Unitedit, të pranishëm në stadium janë edhe një numër i madh i tifozëve shqiptar.

Kjo bën që në këtë ndeshje të madhe, të mos mungojë flamuri kombëtar shqiptar.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Manchester Unitedit, fillon nga ora 20:45./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master