Nuk mund ta përdorni Instagramin? Ja çfarë ka ndodhur – Lajmi.net
Nuk mund ta përdorni Instagramin? Ja çfarë ka ndodhur
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:13, 12 June 2018
Rrjeti social për shpërndarjen e fotografive, Instagram, pak më parë ka rënë nga sistemi.

Lajmi është bërë i ditur në të gjitha rrjetet sociale të tjera dhe menjëherë kanë filluar artikujt në mediat e huaja, transmeton lajmi.net

Siç është kuptuar, problemi është i nivelit global dhe të gjithë përdoruesit anë e mbanë botës kanë të njëjtin problem.

Nuk dihen shkaqet e kësaj rënie dhe nuk dihet sa do të vonohet ky problem./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO