“Nuk mund ta imagjinoni sa shumë kam luftuar për të ardhur këtu” – Lajmi.net
“Nuk mund ta imagjinoni sa shumë kam luftuar për të ardhur këtu”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 14:10, 9 August 2018
Thibaut Courtois është prezantuar si lojtar i Real Madridit.

Portieri belg pas shumë negociatave, ka arritur të bind Chelsea që ta lë të lirë t’i bashkohet skuadrës mbretërore.

Në prezantimin para medieve, Courtois u deklarua shumë i lumtur për kalimin te Real Madrid, duke thënë se ka përmbushur ëndrrën e tij

“Sot kam përmbushur ëndrrën time. Ju nuk mund ta imagjinoni sa shumë kam luftuar për të ardhur këtu”, ka deklaruar Courtois./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO