Nuk mjaftohet me pak! Kim vjen sërish ‘e zjarrtë’ para pasqyrës – Lajmi.net
Nuk mjaftohet me pak! Kim vjen sërish ‘e zjarrtë’ para pasqyrës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:27, 13 February 2018
Kim Kardashian nuk po kursehet së provokuari nëpërmjet rrjeteve sociale.

Së fundmi erdhi me një pozë joshëse por si duket nuk është mjaftuar ma kaq, shkruan lajmi.net

Menjëherë pas publikimit të një imazhi ku shihet e veshur ngusht ajo ka publikuar menjëherë një foto të ‘zjarrtë’ para pasqyrës.

Me të brendshme të zeza dhe grim në fytyrë deri në detaje, Kim ka rrëmbyer sërish fuqishëm vëmendjen./Lajmi.net/

Forgot to post this last night

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fendi Fan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO