Nuk kisht parë asgjë…Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto) – Lajmi.net
Nuk kisht parë asgjë…Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:22, 13 September 2017
Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish banoren e Big Brother .Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media.

Menjëherë pas daljes nga Big Brother ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta.

Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik./Gazeta Express/

 

 

Fjalët kyçe: Françeska Jaçe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion