Nuk ka se me çfarë t’a godet burrin, e merr fëmijën dhe… – Lajmi.net
Nuk ka se me çfarë t’a godet burrin, e merr fëmijën dhe…
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:29, 7 March 2018
Një grua e nervozuar me burrin e saj shihet kur ajo nuk ka se me çfarë t'a godet burrin e saj dhe për një moment kap fëmijë e saj dhe e godet atë.

Ajo kap nga qafa djalin dhe godet burrin në mes të rrugës, transmeton lajmi.net.

Nuk dihet pse ka nisur sherri dhe gjithashtu nuk dihet se ku ka ndodhur ky akt dhune. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: burri, Dhuna, fëmija, gruaja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball