Nuk ia del të bëhet deputete, i kthehet profesionit të këngëtares (FOTO/ VIDEO) – Lajmi.net
Nuk ia del të bëhet deputete, i kthehet profesionit të këngëtares (FOTO/ VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëShowBiz 12:33, 18 June 2017
Modelja dhe Këngëtarja dikur e njohur Xhyljeta Kuqi, ka marrë pak vota edhe në vendlindjen e saj në Vushtrri,

Atë e kanë votuar vetëm 497 bashkëvendas nga Vushtrria, e duke u bazuar në këtë ajo do ta ketë të vështirë të ulët në Kuvendin e Kosovës.

Këngëtarja ishte kandidate për deputete nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Ajo është e martuar me futbollistin e njohur, Shefki Kuqi dhe jeton në Finlandë. /Magazina.al

Fjalët kyçe: Xhyljeta Kuqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball