Nuk i shkruan nënës për disa javë, ajo i tregon se si duhet përdorur telefoni (Video) – Lajmi.net
Nuk i shkruan nënës për disa javë, ajo i tregon se si duhet përdorur telefoni (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:34, 6 September 2017
Një djalë 18-vjeçar nuk i telefonoi nënës së tij për disa javë me radhë pasi u largua për në kolegj. 

Për këtë arsye, ajo i ka çuar këtë mesazh djalit të saj për t’i kujtuar se ekziston një grua që quhet nënë, e cila e ka lindur dhe është kujdesur për të gjatë gjithë kohës.

I tregon se si duhet ta përdorë telefonin dhe ta thirrë atë, sidomos para kohës së nëntorit që duheshin prindërit të paguanin për semestrin e tij, shkruan lajmi.net

Shikojeni videon më poshtë për ta parë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: i Biri, kolegj, nëna, Telefon

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball