Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina – Lajmi.net
Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:45, 6 March 2018
Një aksident i rëndë është filmuar në Teksas, teksa shoferi i një kamioni nuk frenoi në një kryqëzim duke marrë me vete disa makina.

Aksidenti ndodhi të premten në Austin, e në video dallohet se kamioni nuk arrin të ndalojë në semaforin e kuq, duke copëtuar një makinë që kishte ndaluar dhe dy automjete që po vijonin rrugën.

Fjalët kyçe: Kamioni, Makina, përplasje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper