Nuk është Milan e as Inter, Deulofeu në bisedime me klubin tjetër nga Serie A – Lajmi.net
Nuk është Milan e as Inter, Deulofeu në bisedime me klubin tjetër nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:15, 10 January 2018
Gerard Deulofeu drejt transferimit në Serie A.

Gerard Deulofeu do të largohet nga Barcelona, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Sulmuesi spanjoll duhet të largohet nga klubi pas ardhjes së Philippe Coutinhos nga Liverpool.

“Mundo Deportivo” raporton se Deulofeu është pranë rikthimit në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Por, pas raportimeve se ai kërkohej nga Milan e më pas edhe Inter, tani thuhet se Deulofeu ka filluar bisedimet me Napolin, pas aprovimit nga Barcelona në lidhje me largimin e tij nga Camp Nou. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO