Nuk është Messi, nuk është Argjentina (VIDEO) – Lajmi.net
Nuk është Messi, nuk është Argjentina (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:59, 28 March 2017
Bolivia ka befasuar Argjentinën duke e mposhtur 2:0 në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Argjentina pa Lionel Messi, nuk ia ka dalë të marrë pikë nga udhëtimi në Bolivi, tek njëra nga kombëtaret më të dobëta në Amerikën Latine.

Arce dhe Moreno shënuan për Bolivinë, gola të cilat mund ta lënë jashtë Kampionatit Botëror Argjentinën./Lajmi.net/


Juan Arce Goal HD – Bolivia 1-0 Argentina 28… by dailyfootballkick

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals