Nuk është ashtu siç duket (Video) – Lajmi.net
Nuk është ashtu siç duket (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:04, 18 April 2017
Një burrë në një park privat të kafshëve është “sulmuar” nga një panterë, e cila ka pasur qëllim të luaj me të dhe të argëtohet.

Burri bën sikur nuk di asgjë, ndërsa pantera ngadalë i afrohet, e gjitha përfundon në argëtim dhe “puthje” mes tyre, shkruan lajmi.net

Në videon e mëposhtme keni edhe raste të tjera të ngjashme.

Fjalët kyçe: panterë, sulm

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush