Nuk është ashtu siç duket! (Foto) – Lajmi.net
Nuk është ashtu siç duket! (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:00, 11 October 2017
Syri nuk gënjen, por në disa raste ne perceptojmë diçka ndryshe nga realiteti që mund të jetë në foto dhe mund të mbesim të hutuar për disa momente.

Një seri fotosh tregojnë se nëse nuk je i përqendruar, atëherë imazhi i krijuar me siguri nuk ka absolutisht asnjë lidhje me atë që është në të vërtetë në foto.

Më poshtë, një galeri me foto që sfidon logjikën… /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master